Foldery reklamowe

Foldery reklamowe Foldery reklamowe

Folder to jedna z lepszych form prezentacji oferty firmy. Pozwala dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, umożliwia prezentację usług oferowanych przez firmę, czyniąc oferowany produkt lub usługę jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Dobrze zaprojektowany folder przedstawia nie tylko informacje ofertowe, ale również buduje wizerunek firmy w oczach klienta.

Co to jest folder?

Folder mylony jest często z ulotką składaną, broszurą czy też katalogiem. Folder to arkusz papieru złożony na kilka części, w przeciwieństwie do broszury czy katalogu nie jest on szyty ani klejony.

Projektowanie folderów

Folder przez wielu zwany także ulotką wielokrotnie składaną, jest popularną formą dotarcia do klientów z Państwa usługami i towarami. Aby spełnił swój cel i trafił do Państwa klienta musi on być atrakcyjny i profesjonalnie przygotowany. Zawsze dokładamy najwyższych starań, aby foldery spełniły ten cel.

Rodzaje folderów

 • Foldery standardowe
  Najprostszym folderem jest arkusz papieru złożony na pół. Po złożeniu powstaje folder składający się z czterech stron.
 • Folder Zigzag (składany w Z)
  Jest to arkusz papieru składany na trzy lub więcej części. Po złożeniu powstaje folder składający się z sześciu lub więcej stron.
 • Folder Tryptyk (składany w C)
  Jest to arkusz papieru składany na trzy części do środka. Po złożeniu powstaje folder składający się z sześciu stron.
 • Nietypowe foldery
  Oczywiście istnieje możliwość zaprojektowania folderu który będzie odbiegał od powszechnie przyjętych standardów. Papier pozwala wyczarować prawdziwe cuda. Można go składać na wiele różnych sposobów, wystarczy odrobina wyobraźni.